top of page
  • Zdjęcie autoraKlaudia Zyguła-Ilczyszyn

Szkolenie - Laser + Remover ~ 5 kwietnia 2022

Makijaż permanentny z roku na rok zyskuje na popularności. Wraz z rosnącą liczbą wykonanych zabiegów, rośnie również liczba pigmentacji do poprawki lub całkowitego usunięcia. Miarą profesjonalizmu w branży nie jest jedynie wykonywanie pigmentacji na najwyższym poziomie, ale też radzenie sobie w sytuacjach, w których stary makijaż permanentny trzeba usunąć.Na tym szkoleniu nauczymy Cię wszystkiego co wiemy o usuwaniu makijażu permanentnego i tatuażu. Żaden przypadek nie będzie miał przed Tobą tajemnic. A dzięki połączeniu wiedzy z obu technik - lasera Q- Switch i Removera, kompleksowo odpowiesz na rosnące u Klientów zapotrzebowanie usunięcia nieudanej pigmentacji.

Ile kosztuje szkolenie?

Koszt szkolenia uzależniony jest od zakresu. Jeżeli kursantka zdecyduje się obydwie techniki: laser Q- Switch i Remover, to otrzymuje upust. Istnieje możliwość wyboru jednej techniki. Jednakże najlepszym rozwiązaniem jest nauka obydwu metod. Cennik znajduje się poniżej:

  • Laser + Remover | 4 000 zł

  • Remover PML | 3 000 zł

  • Laser | 1 250 zł

Czy całą sumę musisz zapłacić od razu? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, a więc możliwość płatności ratalnej. Możesz skorzystać z dofinansowania szkolenia.


Kto poprowadzi szkolenie?

Naszym instruktorem jest Klaudia Zyguła-Ilczyszyn – szkoleniowiec i właścicielka salonu Aura. W branży beauty od prawie 10 lat. Praca zdecydowanie jest dla niej pasją.


W ciągu wielu lat pracy Klaudia przeprowadziła tysiące zabiegów i od A-Z wyszkoliła ponad 100 przyszłych specjalistów makijażu permanentnego. Zgadnij ilu z nich nadal pracuje w zawodzie? Ponad 90% kursantek realizuje się w zawodzie! Taki genialny wynik, to efekt doświadczenia i indywidualnego podejścia naszego instruktora.


Chcesz uczyć się od najlepszych? Jeśli interesuje Cię wartościowa wiedza, skontaktuj się z nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com.

Comments


bottom of page