top of page
  • Zdjęcie autoraKlaudia Zyguła-Ilczyszyn

Szkolenie - Ombre Brows Basic ~ 11-13 kwietnia 2022

Perfekcyjne szkolenia dla początkujących! Szkolenie Ombre Brows Basic, kompleksowo wprowadzi Cię w świat makijażu permanentnego. W trakcie niego nauczysz się metody „Ombre Brows”- numeru 1 w świecie makijażu permanentnego i najbardziej pożądanej przez klientki metody pigmentacji brwi.Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi będziesz w stanie bardzo szybko wykorzystać zdobytą wiedzę i rozpocząć samodzielną pracę we własnym salonie.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • Solidne podstawy, czyli wiedza teoretyczna od A do Z.

  • Praktyka na sztucznych skórkach oraz na modelkach.

  • Możliwość pracy na różnych urządzeniach.

  • Podstawy marketingu sprofilowane pod branżę beuaty.

  • Podstawowe informacje z zakresu prawa i finansów.

  • Fotografia oraz video - jak wykonać oraz obrobić materiały na social media


Ile kosztuje szkolenie?

Koszt całkowity szkolenia wynosi 9 000 zł netto.


Szkolenie trwa 4 dni – najpierw 3 dni i po okresie 6 tygodni dodatkowo 1 dzień sprawdzający. Dlaczego spotykamy się znów po 6 tygodniach? Wiemy, że wiele pytań pojawia się po opuszczeniu sali szkoleniowej - kiedy w domu pracujesz na skórach, lub wykonujesz samodzielne pigmentacje we własnym salonie. Z tego powodu przygotowaliśmy dodatkowy 1 dzień szkolenia po 6 tygodniach. Podczas dnia sprawdzającego, kursantki wykonają korekty makijażu permanentnego swoim modelkom z pierwszej części szkolenia. Dodatkowo będzie to idealny czas, by wymienić się doświadczeniami i przeanalizować samodzielnie wykonane pigmentacje.


Czy całą sumę musisz zapłacić od razu? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, a więc możliwość płatności ratalnej. Możesz skorzystać też z dofinansowania szkolenia.

Kto poprowadzi szkolenie?

Naszym instruktorem jest Klaudia Zyguła-Ilczyszyn – szkoleniowiec i właścicielka salonu Aura. W branży beauty od prawie 10 lat. Praca zdecydowanie jest dla niej pasją.


W ciągu wielu lat pracy Klaudia przeprowadziła tysiące zabiegów i od A-Z wyszkoliła ponad 100 przyszłych specjalistów makijażu permanentnego. Zgadnij ilu z nich nadal pracuje w zawodzie? Ponad 90% kursantek realizuje się w zawodzie! Tak genialny wynik, to efekt doświadczenia i indywidualnego podejścia naszego instruktora.Chcesz uczyć się od najlepszych? Jeśli interesuje Cię wartościowa wiedza, skontaktuj się z nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com.

Comments


bottom of page