top of page
  • Zdjęcie autoraKlaudia Zyguła-Ilczyszyn

Szkolenie - Full Lips Basic ~ 6-7 kwietnia 2022

Szkolenie z makijażu permanentnego ust na poziomie początkującym to idealna propozycja, aby rozszerzyć ofertę swoich usług. Program szkolenia został precyzyjnie opracowany, by przygotować mocne fundamenty, umożliwiające pracę od razu po ukończeniu szkolenia.
W ciągu pierwszego dnia poznasz wiedzę teoretyczną – w tym dobór technik, wiedzę w obszarze pigmentów i kolorów, przeciwwskazania i cenne wskazówki.


Drugiego dnia następuje praktyczny etap utrwalania wcześniej zdobytej wiedzy. Wykonasz 2 zabiegi, a całe szkolenie zakończy się panelem, podczas którego nasz instruktor omówi wszelkie zagadnienia.


Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • Solidne podstawy, czyli wiedza teoretyczna od A do Z.

  • Praktyka na sztucznych skórkach oraz na modelkach.

  • Możliwość pracy na różnych urządzeniach.

  • Panel fotografia oraz video - jak wykonać oraz obrobić materiały na social media.


Ile kosztuje szkolenie?

Koszt całkowity szkolenia wynosi 7 000 zł netto. Szkolenie trwa 2 dni.

Czy całą sumę musisz zapłacić od razu? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, a więc możliwość płatności ratalnej. Możesz skorzystać też z dofinansowania szkolenia.


Kto poprowadzi szkolenie?

Naszym instruktorem jest Klaudia Zyguła-Ilczyszyn – szkoleniowiec i właścicielka salonu Aura. W branży beauty od prawie 10 lat. Praca zdecydowanie jest dla niej pasją.

W ciągu wielu lat pracy Klaudia przeprowadziła tysiące zabiegów i od A-Z wyszkoliła ponad 100 przyszłych specjalistów makijażu permanentnego. Zgadnij ilu z nich nadal pracuje w zawodzie? Ponad 90% kursantek realizuje się w zawodzie! Tak genialny wynik, to efekt doświadczenia i indywidualnego podejścia naszego instruktora.


Chcesz uczyć się od najlepszych? Jeśli interesuje Cię wartościowa wiedza, skontaktuj się z nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com.

Comentarios


bottom of page