top of page

MASTERCLASS

Od wielu lat zdobywam doświadczenie i wiedzę na temat makijażu permanentnego, którą chętnie się z Tobą podzielę. Jestem świadoma, że każda linergistka powinna nieustannie rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę. Niestety często źródła znalezione w Internecie nie są rzetelne. Masterclass Ombre Brows lub Masterclass Classical Lips to świetna okazja na dopracowanie warsztatu lub uporanie się z męczącymi problemami. 

Czy to dla Ciebie?

 
 

Gwarantuje, że wygląda to zupełnie inaczej niż większość szkoleń czy warsztatów. Cała moja uwaga skupi się na kursantkach. Dzięki czemu poznasz prostą technikę o naturalnych wygojeniach, znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lub uporasz się z irytującymi problemami.

 

Możliwe jest obycie szkolenia z zakresu metody Ombre Brows lub Classical Lips. 

Poniżej znajdziesz przykładowe tematy:

  • praca na modelkach;

  • uzupełnienie wiedzy z teorii;

  • konkretne odpowiedzi na pytania np. skąd mam wiedzieć, jak pigment będzie się wybarwiał; 

  • pokaz techniki na modelce;

  • dopracowanie rysunku wstępnego.

Program szkolenia 

Poniżej zaprezentowany jest szczegółowy program. Szkolenia odbywają się w grupach po 2-3 osoby.

 

Dzień 1:

9:00 sprawy administracyjne 

9:15 przegląd dotychczasowych prac i błędów

9:45 panel teoretyczny

10:30 drugie śniadanie 

11:00 opis techniki pigmentacji i pokaz trenera na modelce

13:30 obiad

14:00 modelka dla kursanta

18:00 zakończenie 

 

Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem, uchronię Cię przed problemami.

 

*Jeśli masz duże problemy w pracy, bardzo małe doświadczenie lub zrobiłaś dużą przerwę i potrzebujesz odświeżenia wiedzy, lepszym wyborem będzie doszkolenie indywidualne.

Czy to dla Ciebie?

 

Szkolenie Masterclass Ombre Brows lub Masterclass Classical Lips to szkolenie dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych. Wymagane minimum 6 msc doświadczenia w pigmentacji wybranej okolicy.

ILE TRWA MASTERCLASS?

Jeden dzień, w godzinach 9:00 – 18:00. Przez cały dzień będziesz miała okazję skupić się na zagadnieniach, które chcesz poprawić lub rozwinąć. 

​​W trakcie szkolenia uzupełnimy wiedzę teoretyczną, zobaczysz pokaz pigmentacji na żywo oraz wykonasz zabieg na swojej modelce. 

 

NOWA FORMUŁA

Trzy dostępne rozwiązania dają Ci większą elastyczność! 

TRENER:

Porozmawiajmy na temat szkolenia, zostaw numer

 

Dziękujemy za zgłoszenie. Wkrótce się do Ciebie odezwiemy.

Recenzje

"Bardzo polecam Klaudię jako trenera to moja ogromna mentorka, cały czas mogę na nią liczyć i na jej kontakt również po szkoleniu. Chętnie udziela pomocy i doradza. Jest moim opiekunem w dziedzinie PMU u Klaudii odbyłam już 3 szkolenia, ponieważ są one na najwyższym poziomie. Klaudia czuwa przy swoich kursantkach i oddaje im całą swoją wiedzę oraz serce. Jestem bardzo szczęśliwa, że moje pierwsze szkolenie odbyłam u Klaudii, bo od samego początku wpoiła we mnie czystość i ogromną ostrożność o higienę pracy. Zdolna, piękna, inspirująca i pomocna. Zawodowo i osobiście uwielbiam."

Zuzanna Kulczewska-Jaś
ig: zuzannakulczewskajas.pmu

Kto poprowadzi szkolenie? 

Klaudia Zyguła-Ilczyszyn – w branży beauty jest od prawie 10 lat. Od ponad 6 lat specjalizuje się w makijażu permanentnym, głównie ust i brwi. Jej życiową misją jest pomóc klientkom poczuć się lepiej w swoim ciele, a kursantkom – zdobyć umiejętności, które zapewnią pewność siebie w pracy. 95% uczestniczek jej szkoleń staje się profesjonalnymi linergistkami i spełnia swoją życiową misję.

Projekt bez nazwy (4).png
bottom of page