top of page

ZABIEGI

Brwi – Ombre Brows / Powder Ombre   

Makijaż permanentny brwi od lat zyskuje na popularności. Nic w tym dziwnego – brwi są ramą dla Naszej twarzy, a ich kształt i układ mówi o Nas więcej niż możemy się spodziewać.

1 500 zł

Usta – Classical Lips

Usta, od razu po oczach, stanowią najistotniejszą część twarzy, są symbolem kobiecości i kobiecego seksapilu. Nic więc dziwnego, że makijaż permanentny ust pokochały kobiety na całym świecie.

1 500 zł

Kreska górna zagęszczająca linię rzęs

Makijaż permanentny powiek jest odpowiedzią na pytanie – jak zagęścić linię rzęs i nadać spojrzeniu głębi. Ten zabieg raz na zawsze rozwiąże Twój problem jasnej oprawy oka i rozmazującego się makijażu. 

1 200 zł

Kreska górna dekoracyjna

Makijaż permanentny powiek jest odpowiedzią na pytanie – jak zagęścić linię rzęs i nadać spojrzeniu głębi. Ten zabieg raz na zawsze rozwiąże Twój problem jasnej oprawy oka i  rozmazującego się makijażu. 

1 400 zł

Modelowanie ust

Usta to jeden z kluczowych atrybutów kobiecości i szeroko pojętego piękna. Niesamowicie popularny zabieg modelowania ust „na płasko” daje spektakularne, a co ważniejsze natychmiastowe efekty.

700 - 1100zł

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane w medycynie estetycznej, nastawione na przeciwdziałanie starzeniu się skóry. Dzięki stymulowaniu komórek skóry, produkcji kolagenu i elastyny, odbudowują strukturę skóry.

700 - 2 400 zł

Potrzebujesz pomocy przy wyborze szkolenia? Nie wiesz, od czego zacząć edukacje?

 
bottom of page