top of page

DOSZKOLENIE

Doszkolenie indywidualne to szkolenie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Od wielu lat zdobywam doświadczenie i wiedzę na temat makijażu permanentnego, którą chętnie się z Tobą podzielę. Jestem świadoma, że każda linergistka powinna nieustannie rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę. Niestety często źródła znalezione w Internecie nie są rzetelne.

 

Natomiast na standardowych szkoleniach masterclass szkoleniowcy skupiają się głównie na technice, a nie teorii. Z tego powodu postanowiłam przygotować coś wyjątkowego! Doszkolenie to świetna okazja na dopracowanie warsztatu lub uporanie się z męczącymi problemami. Forma szkolenia (1:1) pozwala maksymalnie skupić się na Tobie. Pomogę Ci pozbyć się niepewności przy pracy!

Jak wygląda doszkolenie?

 

Gwarantuje, że zupełnie inaczej niż większość szkoleń czy warsztatów. Cała moja uwaga skupi się na Tobie. Dzięki czemu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lub uporasz się z irytującymi problemami.

 

Na konsultacjach indywidualnych Ty decydujesz, co będzie tematem przewodnim. Chcesz poprawić swój rysunek wstępny? Dobrze, skupimy się na tym. Masz problem z czytaniem składu pigmentów? Wspólnie uporamy się z tym problemem, dzięki czemu w pracy poczujesz się dużo pewniej. Już nie będziesz musiała iść na szkolenie z nadzieją, że właśnie wtedy dowiesz się tej „jednej informacji”.

Poniżej znajdziesz przykładowe tematy:

 • praca na modelkach;

 • uzupełnienie wiedzy z teorii;

 • konkretne odpowiedzi na pytania np. skąd mam wiedzieć, jak pigment będzie się wybarwiał; 

 • pokaz techniki na modelce;

 • dopracowanie rysunku wstępnego.

Co zyskujesz dzięki doszkoleniu? 

 

Ze względu na charakter doszkolenia (1:1) i moje podejście do nauczania:

 • konkretne odpowiedzi na „trudne” pytania;

 • sprawdzoną wiedzę, której nie znajdziesz w internecie;

 • wiarę w swoje umiejętności; 

 • pewność siebie w miejscu pracy; 

 • gotowe rozwiązania na męczące aspekty pracy linergistki. 

Dla kogo?  

Doszkolenie indywidualne skierowane są do każdej czynnej linergistki, która pracuje aktualnymi technikami*. Jeśli nie czujesz się pewnie we wszystkich aspektach pracy, możesz rozwiać swoje wątpliwości pod moim okiem. Kiedy warto skorzystać z doszkolenia indywidualnego?

 • Jeśli zrobiłaś zbyt dużą przerwę po szkoleniu basic i boisz się zrobić samodzielnie pierwszą klientkę. 

 • Nie radzisz sobie z rysunkiem wstępnym?

 • Twoje prace są ciężkie?

 • Nie wiesz, jak modyfikować odcienie, robić covery, odświeżenia? 

 • Na Twoim szkoleniu basic nie było dopigmentowań i nie wiesz, jak to ugryźć?

 • Nie radzisz sobie z klientkami w rozmowie przedzabiegowej? 

 • Klientki wymuszają darmowe dopigmentowania?

 • Nie znasz procesów, które zachodzą w skórze — jak przyjmuje się pigment lub na jaki kolor wyłuszczy się po czasie? 

 • Przez ostatnie lata również popełniłam wiele błędów i wyciągnęłam z nich lekcje, które przekażę Tobie!

 

Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem, uchronię Cię przed kolejnymi problemami.

 

*Jeśli Twoje szkolenie na poziomie podstawowym było wiele lat temu i pracujesz metodą klasyczną, lepszym wyborem będzie szkolenie Ombre Brows Basic lub rozszerzenie doszkolenia o drugi dzień.

ILE TRWA DOSZKOLENIE?

 

Jeden dzień, w godzinach 9:00 – 18:00. Przez cały dzień będziesz miała okazję skupić się na zagadnieniach, które chcesz poprawić lub rozwinąć. 


W trakcie doszkolenia możemy skupić się na bardziej teoretycznych zagadnieniach, popracować na modelkach lub dopracować techniki makijażu permanentnego. Wszystko, czego sobie zażyczysz.

KOSZT SZKOLENIA:

1 dzień - 4 000 zł netto + VAT

2 dni - 7 500 zł netto + VAT
 

 
 

TRENER:

Porozmawiajmy na temat szkolenia, zostaw numer

 

Dziękujemy za zgłoszenie. Wkrótce się do Ciebie odezwiemy.

Recenzje

"Bardzo polecam Klaudię jako trenera to moja ogromna mentorka, cały czas mogę na nią liczyć i na jej kontakt również po szkoleniu. Chętnie udziela pomocy i doradza. Jest moim opiekunem w dziedzinie PMU u Klaudii odbyłam już 3 szkolenia, ponieważ są one na najwyższym poziomie. Klaudia czuwa przy swoich kursantkach i oddaje im całą swoją wiedzę oraz serce. Jestem bardzo szczęśliwa, że moje pierwsze szkolenie odbyłam u Klaudii, bo od samego początku wpoiła we mnie czystość i ogromną ostrożność o higienę pracy. Zdolna, piękna, inspirująca i pomocna. Zawodowo i osobiście uwielbiam."

Zuzanna Kulczewska-Jaś
ig: zuzannakulczewskajas.pmu

Kto poprowadzi szkolenie? 

Klaudia Zyguła-Ilczyszyn – w branży beauty jest od prawie 10 lat. Od ponad 6 lat specjalizuje się w makijażu permanentnym, głównie ust i brwi. Jej życiową misją jest pomóc klientkom poczuć się lepiej w swoim ciele, a kursantkom – zdobyć umiejętności, które zapewnią pewność siebie w pracy. 95% uczestniczek jej szkoleń staje się profesjonalnymi linergistkami i spełnia swoją życiową misję.

Projekt bez nazwy (4).png
bottom of page