top of page

O MNIE

POZNAJ MNIE

KLAUDIA ZYGUŁA-ILCZYSZYN

Cześć, nazywam się Klaudia Zyguła-Ilczyszyn. W branży beauty jestem od prawie 10 lat. Od ponad 6 lat specjalizuję się w makijażu permanentnym, głównie ust i brwi. Moją życiową misją jest pomóc klientkom poczuć się lepiej w swoim ciele, a kursantkom – zdobyć umiejętności, które zapewnią pewność siebie w pracy. 95% uczestniczek moichszkoleń staje się profesjonalnymi linergistkami i spełnia swoją życiową misję.

DSC00626-2.jpg

CZYM SIĘ ZAJMUJE?

MÓJ SALON

Aura w trzech słowach? Profesjonalizm, gościnność i harmonia.

Jeżeli szukasz salonu, który pomoże Ci poczuć się piękną, a przy okazji cenisz pozytywną atmosferę, to jesteś w idealnym miejscu.

W naszym salonie znajdziesz wiele zabiegów z zakresu makijażu permanentnego i medycyny estetycznej. Wierzymy, że dobre samopoczucie, akceptacja własnego ciała i poczucie wartości, są głęboko związane z pięknem.

W tym chcemy Ci pomóc…

A_logo_beztła_czarne.png

Recenzje

Jeśli to czytasz to wiesz co mam na myśli lubię w Tobie to "COŚ". Jestem bardzo wymagającą klientką, ale cóż mogę powiedzieć Tobie udało się spełnić moje oczekiwania wobec brwi, które są pięknie podkreślone, wyraźne, ale co ważne nieprzerysowane, naturalne. Mam makijaż, ale jakbym go nie miała i to czyni Ciebie wyjątkową artystką.

Paulina Kaczmarek, klientka

bottom of page