top of page
  • Zdjęcie autoraKlaudia Zyguła-Ilczyszyn

Chwile zwątpienia po szkoleniu z makijażu permanentnego?

Robisz coś po raz pierwszy, nie wychodzi, a w Twojej głowie dzwoni tylko:

„Nie nadaje się, po co w ogóle próbowałem, nie mam talentu”.

Dotyczy to często kursantów na szkoleniu Ombre brows basic. Porównujesz się z koleżanką z grupy, której idzie lepiej. Ona bierze maszynkę w dłonie i od razu wykonuje poprawny ruch z palca, tymczasem Twoje ruchy są elektryczne, a brew na skórce przypomina bardziej klamkę lub dżdżownicę. Czy czas to rzucić? Otóż nie!Talent daje fory, pomaga w starcie, ale nie gwarantuje wygranej. Słyszałaś o teorii, która mówi, że mistrzostwo w dowolnej dziedzinie można osiągnąć po przepracowaniu w niej 10.000 godzin?


Dlatego do roboty!

Każdy może mieć wymówki, tylko ci, którym najbardziej zależy i włożą w to całe serce, będą mieć wyniki. Wielokrotnie widziałam, kiedy najlepsze wyniki po czasie osiągała najmniej obiecująca kursantka z grupy, bo wygrywała samodyscypliną i determinacją. Każdy może mieć wymówki, ale tylko ci, którym najbardziej zależy i włożą w to całe serce, będą mieć wyniki.


Jeśli chcesz zawalczyć o swoje marzenia i nie zniechęcasz się przy pierwszej przeciwności - zapraszam na szkolenie Ombre brows basic. Najbliższe terminy:

  • 13-15.06.2022 + 26.07.2022;

  • 27-29.07.2022 + 8.09.2022.


Więcej informacji w wiadomości prywatnej lub telefonicznie 501204569.

Comments


bottom of page