top of page
 • Zdjęcie autoraKlaudia Zyguła-Ilczyszyn

Szkoła roczna PMU ~ 19-20 kwietnia 2022

Marzy Ci się praca jako linergistka? Chcesz zacząć swoją przygodę z #PMU? Nie znajdziesz lepszej szansy! Szkoła roczna prowadzona przez Klaudie Zygułe-Ilczyszyn kompleksowo przygotuje Cię do pracy w branży.Szkoła roczna – dlaczego warto?

Przede wszystkim to inwestycja w lepszą przyszłość.


Zakres wiedzy jest znacznie obszerniejszy, niż w przypadku szkoleń. Zajęcia praktyczne przeplatane są teorią, a także panelami biznesowymi. Dokładnie tak! Na szkole rocznej uczysz się nie tylko warsztatu, ale również sprawdzonej metody prowadzenia biznesu. Dzięki małym grupom liczącym 4-5 osób trener może całkowicie poświęcić się każdej uczestniczce.


Nie wiesz, w jaki sposób prowadzić social media? Spokojnie, nauczymy Cię budować markę osobistą. Nie znasz się na prawie? To normalne, nasz specjalista przekaże Ci wiedzę potrzebną do pracy w zawodzie linergistki.


Czego nauczysz się w trakcie szkoły rocznej?

 • Pigmentacji ust, brwi i powiek.

 • Usuwania niechcianych pigmentacjilaserem i removerem.

 • Wiedzy okołobiznesowej z zakresu prawa czy marketingu


To nie koniec zalet. W trakcie zjazdów przyszła linergistka pracuje na dużej ilości modelek. Dzięki czemu będzie lepiej przygotowana do pracy i zdobędzie większą wiarę w swój warsztat. Ostatecznie od ilości wykonanych prac zależy doświadczenie. W trakcie szkoły nad kursantkami czuwa Klaudia Zyguła-Ilczyszyn, a wspiera Magda Kaszowska.


Cały proces edukacji trwa rok, więc przyszła linergistka pracuje na większej ilości modelek. Dzięki temu będzie lepiej przygotowana do pracy. W trakcie szkoły nad kursantkami czuwają dwie doświadczone specjalistki. Dzięki każda kursantka otrzyma wystarczającą ilość uwagi.


Klaudia Zyguła-Ilczyszyn

Od 2016 roku specjalizuje się w pigmentacji upiększającej brwi, ust oraz powiek. W ciągu ostatnich 7 lat przeprowadziłam dziesiątki szkoleń, w trakcie nich wyszkoliłam ponad 100 przyszłych linergistów. 90% z nich do dziś pracuje w swoim nowym zawodzie. Skąd o tym wiem?


Ponieważ cały czas mamy kontakt i wspieram ich własnym doświadczeniem. Szkoląc przyszłe linergistki stawiam na profesjonalizm, ale nie zapominam o ludzkim podejściu. Na co dzień oprócz prowadzenia szkoleń, doradzam i rozwijam salon Aura Poznań.


Kluczowe informacje:

 • 10 zjazdów.

 • Małe grupy (4-5 osób).

 • Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, zazwyczaj poniedziałek i wtorek w godzinach 9:00 – 17:00.

 • Zakres: pigmentacja brwi, ust i powiek + usuwanie za pomocą lasera i removera.

 • Zajęcia praktyczne i teoretyczne + bloki tematyczne.

 • Dodatkowe panele: social media, prawo, marketing, organizacja pracy, kolorymetria (każdy panel prowadzony przez specjalistę z danej dziedziny).

 • Koszt: 2 050 zł x 10 lub 20 500 zł (cena netto).

 • Zadatek: przy zapisie, w kwocie 50% wartości pierwszej raty.Chcesz uczyć się od najlepszych? Jeśli interesuje Cię wartościowa wiedza, skontaktuj się z nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres – klaudiazygulapmu@gmail.com.Kommentare


bottom of page